دندانپزشکی زیبایی, طوفانی در زیباسازی

روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی
مدرن ترین روش های دندانپزشکی زیبایی
۱۳۹۵/۰۹/۳۰
سوالاتی درباره لمینت دندان
سوالاتی درباره لمینت دندان
۱۳۹۵/۱۰/۰۳
دندانپزشکی زیبایی, طوفانی در زیباسازی

دندانپزشکی زیبایی, طوفانی در زیباسازی

دندانپزشکی زیبایی یک روش مراقبت حرفه ای دندان است که امروزه به شاخه ای از علم تبدیل شده است.

چنانچه دندانی را از دست داده اید, ایمپلنت جایگزین مناسبی برای اینکار می باشد. کاشت ایمپلنت جایگزین مناسبی هم برای کاشت دندان و هم برای ریشه دندان می باشد.

کاشت دندان بااین روش چندین مزیت برای دندان را بوجود می اورد که شاید در سایر روش های دیگر این مزیت ها به چشم نخورد. یکی از این فواید بسیار مهم کاشت دندان, این است که با کاشت ایمپلنت بدون اینکه به دندانهای مجاور آسیبی وارد شود , کاشت صورت میگیرد و مانند دندان طبیعی کناره سایر دندانهایتان قرار میگیرد. از آنجایی که این روش جایگزین ریشه دندان می شود در نتیجه استخوان فک بهتر حفظ می شود. در در تحقیقات جدید برروی فواید این متد به این نتیجه رسیده اند که, این نوع دندانپزشکی زیبایی موجب تحریک و رشد استخوان ها نیز می شود.

بهتر است بدانید که در دراز مدت مشکلی در نگه داری دندان های کاشته شده خود نخواهید داشت, چرا که مراقبت از آن همانند دندان های طبیعی راحت و قابل دسترس می باشد.

همان اندازه که از دست دادن دندان در کودکان امری شیرین محسوب می شود, این اتفاق در بزرگسالی امری نامطلوب به حساب می آید. در چنین مواردی همیشه اولین گامی که می بایست بردارید, جستجوی دندانپزشک ماهر و با تجربه در زمینه دندانپزشکی زیبایی می باشد. طبق امار ۹۰ درصد از افرادی که به دندانپزشکی مراجعه می کنند هیچ گونه اطلاعاتی در مورد ایمپلنت یا کاشت دندان ندارند.

دندانپزشکی زیبایی, طوفانی در زیباسازی

 اگرچه راهنمایی کردن بیمار وظیفه پزشک است و قطعا شما را راهنمایی خواهد کرد ولیکن بهتر است قبل از رفتن به دندانپزشکی کمی اطلاعات تئوری درباره این متد و روش به دست آورید تا با اطلاعاتی جامع تر و کامل تر نسبت به این درمان اقدام کنید.

https://www.perio.org/consumer/single-tooth-implant