چرا باید به دندانپزشک زیبایی مراجع کنیم؟

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
با جای خالی دندان های خود خداحافظی کنید
۱۳۹۵/۰۹/۲۵
روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی
چهره ای زیبا و خندان با کاشت ایمپلنت
۱۳۹۵/۰۹/۲۸
جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

اصلاح طرح لبخند در راستای افزایش اعتماد به نفس شما, مستعد  ملاقات با دندانپزشک زیبایی است. چرا که مشاوره با دندانپزشک زیبایی با تجربه بهترین تاثیرات را در نحوه زیبا سازی طرح لبخند شما دارد.

لبخند شما یکی ازبرجسته ترین ویژگی های صورت شما است.  چرا که آسیب دیدگی های دندانی, کج بودن و یا سایر مشکلات در معرفی شخصیت شما به دیگران بسیار موثر می باشد. حتی وجود دندان های آسیب دیده در نحوه غذا خوردن و حتی صحبت کردن شما تاثیر بسزایی میگذارد به طوری که در خیلی موارد فرد با وجود دندان های نا مرتب اعتماد به نفس هم کلام شدن با دوستان خود را نداشته است.

دندانپزشکی زیبایی برای شما چه کاری می تواند بکند؟

این علم تکنیک های پیشرفته ای برای بیماران خود ارائه می دهد. در اینجا به بررسی چند راه حل زیبا شدن و اصلاح طرح لبخند میپردازیم:

  • جای گذاری دندان های از دست رفته

اینکه بین دندان هایتان فاصله افتاده یا تعدادی از دندان ها در اثر پوسیدگی افتاده باشد منظره بسیار نامناسبی برای چهره شما رقم می زند, دندانپزشک زیبایی با اصلاح طرح لبخند شما برایتان لبخندی زیبا و طبیعی را به ارمغان می آورد. ایمپلنت دندان, ساخت روکش های دندانی, تهیه دندان های مصنوعی و سایر موارد همگی برای رفع مشکلات شما استفاده میشود.

  • سفید کردن دندان ها

تحقیقات نشان داده است که سفید کردن دندان ها به طور حرفه ای  روشی امن تر و موثر تر روش های خانگی می باشد که شما در منزل انجام می دهید. این متد یکی از متداول ترین روش های دندانپزشکی زیبایی است. اکثرا دندانپزشکان موارد وسیعی برای سفید کردن دندان ها را به بیماران خود توصیه می کنند , از روش های پیشرفته گرفته یا روش های ساده در منزل.

  • تغییر شکل دندان ها:

چنانچه حس می کنید دندان هایتان بیش از حد تیز یا فرسوده هستند و یا حتی فرم ظاهری عجیبی دارند , با مراجعه به دندانپزشک زیبایی حاذق می توانید فرم و شکل دندان های خود را به راحتی تغییر دهید و با مراحل مشاوره و بررسی های پزشکی بهترین اتفاق ممکن برایتان خواهد افتاد.

چرا باید به دندانپزشک زیبایی مراجع کنیم؟

 

www.crowncouncil.com