چهره ای زیبا و خندان با کاشت ایمپلنت

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی
چرا باید به دندانپزشک زیبایی مراجع کنیم؟
۱۳۹۵/۰۹/۲۷
دندان های سالم برای زندگی سالم
دندان های سالم برای زندگی سالم
۱۳۹۵/۰۹/۲۹
روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی

روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی

ایمپلنت دندانی یکی از متدهای بسیار کاربردی و مفید دندانپزشکی در عصر امروزی میباشد. با استفاده از ایمپلنت زیبایی چهره طبیعی شما به شما بازگردانده خواهد شد و لبخندی پر از احساس امنیت برای شما رقم خواهد خورد.

مهمترین اتفاق در کاشت ایمپلنت این است که دندان هایتان را در دهان خود نگه داری می کنید نه در یک فنجان! کاشت دندان به شما این امتیاز را می دهد تا دندان هایتان را در همانی جایی که می بایست باشند نگه داری کنید نه در ظروف مختلف. و دیگر نیاز نیست نگران سر خوردن یا لغزش دندان های خود باشید چرا که افرادی با دندان های مصنوعی همیشه استرس هایی مبنی بر لغزش دندان ها در دهان را تجربه کرده اند. ایمپلنت به فک شما متصل می شود و همانند دندان های طبیعی انها را مسواک می کنید و نخ دندان استفاده می کنید , به طور کلی تمام مراقبت های بهداشتی در این روش انجام میشود.

آسان و راحت صحبت کنید, استفاده از دندان های مصنوعی یا پروتز در تلفظ و ادا کردن برخی واژه ها ایجاد مشکل می کند در حالیکه کاشت دندان همانند دندان طبیعی شما عمل کرده و در نوع صحبت کردنتان تاثیری نمیگذارد.

غذای مورد علاقه خود را راحت بخورید! لذت بردن از طعم و مزه غذاهای مختلف بدون تردید یکی از مهم ترین پارامترهای موجود در کاشت ایمپلنت می باشد.با این روش هیچ جای نگرانی بابت دندان ها شما را اذیت نمی کند و همانند دندان های معمولی خود هر نوع غذای جویدنی را راحت هضم می کنید.

چهره ای زیبا و خندان با کاشت ایمپلنت

بعد از انجام این روش دندانپزشکی زیبایی, همانند دندان های طبیعی جهت مراقبت از دندان ها به دندانپزشک مراجعه می کنید و دستورالعمل های مربوط به نگه داری دهان را انجام می دهید.

بهتراست بدانید دندان های مصنوعی ممکن است هنگام غذا خوردن, بحث, خندیدن, بوسیدن و خمیازه یا سرفه دچار لغزش شود و به همین خاطر است که بسیاری از افراد اعتماد به نفس خود رااز دست می دهند.

 

http://www.aaid-implant.org/about-dental-implants/what-are-the-benefits-of-dental-implants-over-other-treatments/