ارتودنسی شفاف و مزایای آن

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
2017/01/06
روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی
روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی
2017/01/08
ارتودنسی شفاف و مزایای آن

ارتودنسی شفاف و مزایای آن

ارتودنسی شفاف شاخه ای از دندانپزشکی زیبایی می باشد که فرم  دندان و فک را تصحیح می نماید .دندان های کج و نامناسب که روی هم سوار شده اند, به راحتی در معرض پوسیدگی و بیماری های لثه می باشد.

ارتودنسی شفاف با فرم دهی مناسب به دندان های فرد , موجب اصلاح طرح لبخند در چهره شما نیز می شود. چرا که کسانی که دندان های کج دارند اغلب ظاهری زیبا نیز نخواهند داشت و همین امر سبب ایجاد استرس و کاهش اعتماد به نفس در افراد می شود.

مزایای استفاده از ارتودنسی شفاف و یا حتی ارتودنسی نامرئی را می توان داشتن یک دهان سالم, ظاهری زیباتر و دندان های منظم تا اخر عمر در نظر گرفت.  دندانپزشک متخصص این کار را ارتودنتیست می نامیم چرا که این متخصصان علاوه بر دوره علمی مورد نیاز رشته خود, دو سال اضافه تر بابت کسب تخصص در زمینه ارتودنسی سپری می کنند.

ارتودنسی شفاف و مزایای آن

آیا شما هم نیاز به ارتودنسی  شفاف دارید؟

جواب این سوال بسیار ساده است, چرا که تنها دندانپزشک یا ارتودنتیست شما قادر به تشخیص این موضوع می باشد.  ارتودنسی در دو نوع ارتودنسی شفاف و ارتودنسی نامرئی در اختیار بیماران می باشد. بسیاری از جوانان از این متد دندانپزشکی زیبایی به دلیل وجود سیم هایی که در ظاهر نمایان هستند فراری هستند. اما  امروزه  در دندانپزشکی زیبایی این مشکل رفع شده و بیماران بدون احساس ناراحتی به سادگی این روش نامرئی را انجام می دهند .

نظم دادن به دندان ها در دندانپزشکی یکی از پایه ای ترین نکات برای داشتن بهداشت دهانی سالم و استاندارد می باشد. از این رو با روش های مدرن از قبیل ارتودنسی , ایمپلنت, لمینت دندان, لامینیت دندان و لمینت سرامیکی و بسیاری از روش های زیبایی می توان به داشتن لبخندی زیبا و چهره ای شاداب و جوان کمک بزرگی خواهد کرد .

منبع سایت

http://www.colgate.com/en/us/oc/oral-health/life-stages/teen-oral-care/article/what-is-orthodontics