ارتودنسی نامرئی هدیه ای مناسب برای شاد زیستن

سوالاتی درباره لمینت دندان
سوالاتی درباره لمینت دندان
2016/12/23
ایمپلنت و حقایقی باور نکردنی آن
ایمپلنت و زندگی افسانه ای
2016/12/25
جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

ارتودنسی نامرئی یک ارمغان بزرگ برای کسانی است که شاد هستند و زندگی زیبایی را به اطرافیانش هدیه می کنند.

همه لبخند زدن را دوست دارند, اما بسیاری از افراد برای داشتن لبخندی زیبا نیاز به کمک دارند. دندانپزشکی زیبایی هدیه ای تازه برای شما دارد که نام آن را اردتونسی نامرئی گذاشته است. همانطور که می دانید با کمک ارتودنسی که متشکل از نگه دارنده های فلزی برای حرکت دادن و منظم کردن دندان ها می باشد, نظم و ترتیبی به دندان های هر دو ردیف شما داشته می شود تا با اعتماد به نفس بیشتری لبخند بزنید و از ظاهر خود رضایت بیشتری داشته باشید.

روش ارتودنسی نامرئی مناسب همه افراد نمی باشد. دندانپزشکی زیبایی شما بعد از بررسی موقعیت های دندانی هردو ردیف دندان ها به شما خواهد گفت که آیا امکان استفاده از اردتونسی نامرئی برای شما وجود دارد یا خیر. در طی مشاوره هایی که با دندانپزشک خود خواهید داشت , حتما بخواهید چند نمونه از کارهای اردتونسی را به شما نشان دهد و حتی المقدور با افرادی که این متد را تجربه کرده اند صحبت کنید تا با اطمینان و استرس کمتری این روش را انتخاب کنید.

ارتودنسی نامرئی هدیه ای مناسب برای شاد زیستن

آیا هرکسی می تواند از ارتودنسی نامرئی استفاده کند؟

طبق بررسی های انجام شده این روش برای بزرگسالان  و نوجوانان موثر می باشد. چرا که منظم کردن دندان یک کودک امری سخت تر و پیچیده تر است لذا این نوع از ارتودنسی را به افراد بزرگسال توصیه می کنیم. کودکان به دلیل اینکه خودشان و فرم دهانشان  هرروز در حال رشد است, انجام اینکار در این سنین ممکن است بی ثمر باشد به همین دلیل معمولا دندانپزشکان ارتودنسی را در سنین بالاتر انجام میدهند.

با انجام ارتودنسی علاوه بر منظم کردن دندان ها, ناخواسته اصلاح طرح لبخند هم برروی چهره شما تا حدی شکل میگیرد و یقینا با اصلاح طرح لبخند روابط و روحیه شما به طرز عجیبی افزایش پیدا می کند.

http://www.webmd.com/oral-health/guide/invisible-orthodontic-aligners#1