چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
چه تفاوتی بین دندانپزشکی  زیبایی و دندانپزشکی ترمیمی وجود دارد؟
2016/11/27
بهترین مواد غذایی برای دندان
همه چیز درباره ارتودنسی نامرئی
2016/11/29

اصلاح طرح لبخند امروزه به یکی از مهم ترین عوامل در دندانپزشکی زیبایی تبدیل شده است و با اصلاح این امر (اصلاح طرح لبخند) در واقع شاهد افزایش اعتماد به نفس در افراد هستیم.

قبل از تصمیم گیری برای انجام هر گونه عمل زیبایی, بهتر است درباره فواید و خطرات احتمالی آن کمی آگاهی پیدا کرده و همچنین بدانید که چه توقعاتی در طی این فرایند زیبایی میتوانید از پزشک خود داشته باشید.  نکات مهم دیگری که در اصلاح طرح لبخند میتواند مورد بررسی قرار گیرد این است که نسبت به هزینه های اینکار و هم چنین تجربه کاری دندانپزشک زیباییتان در این نوع عمل و شرایط خاصی که بعد از عمل زیبایی و اصلاح طرح لبخند پیش خواهد آمد, اطمینان حاصل کنید.

سفید کردن دندان ها

با گذشت زمان , دندان دچار تغییر رنگ خواهد شد.به ویژه پس از مصرف سیگار, یا استفاده از برخی داروها و یا مصرف مواد غذایی و نوشیدنی مانند قهوه و چای. با به کار گیری یک فرایند شیمیایی, دندانپزشک دندان های شما را با یکی از این دو راه میتواند بسیار سفید و درخشان نماید.یا اینکار را در مطب برایتان انجام میدهد و یا اینکه یک دستگاه برای استفاده در منزل به شما خواهد داد. گاها دیده میشود که افراد موارد خانگی را راحت تر و مناسب ترین روش می دانند اما باید دانست که روش خانگی هرچند خوب است ولیکن بین دو تا چهار هفته و یا حتی بیشتر از این هم زمان خواهد برد که این زمان به قدرت استفاده از پراکسید بستگی دارد. درحالیکه سفید کردن دندان ها در مطب تنها با یک یا دویار مراجعه حضوری که هرکدام حدود ۱ تا ۲ ساعت طول میکشد, انجام میگیرد.

اصلاح طرح لبخند ارزشش را دارد؟

در هرصورت بهتر است توجه کنیم که دندانپزشکی زیبایی در زندگی شخصی و اجتماعی افراد توانسته است تاثیر چشمگیری را ایفا کند. مخصوصا با تکنیک اصلاح طرح لبخند میتوان گفت نه تنها لبخند زیبای شما اصلاح شده, بلکه تا حد زیادی اعتماد به نفس شما هم اصلاح میشود.