اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود

با ارتودنسی نامرئی خیالتان راحت باشد
با ارتودنسی نامرئی خیالتان راحت باشد
2016/12/30
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
ایمپلنت و حقایقی باور نکردنی آن
2017/01/02
اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود

اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود

اصلاح طرح لبخند از این رو مورد اهمیت قرار گرفته شده است چرا که تحقیقات نشان داده است افرادی که دندان های سالم و زیباتری دارند راحت تر شادی خون را نشان می دهند.

در حالیکه افراد دیگر به دلیل مشکلات دندانی در اغلب موارد اعتماد به نفس کافی برای خندیدن ندارند. خوشبختانه گزینه های متنوع زیادی برای کمک به رفع مشکلات دندانی در سنین مختلف وجود دارد. اعم از ایمپلنت, لمینت دندان, لامینیت دندان, ارتودنسی نامرئی و یا شفاف و سایر موارد. در مورد علم نوین و جذاب اصلاح طرح لبخند همین بس که این روش با قرار دادن و تنظیم دندان های شما به صورت کاملا مناسب برای چهره شما, اعتماد به نفسی دو چندان برایتان رقم میزند.

در اصلاح طرح لبخند, دندانپزشک زیبایی حدود یک میلی متر از مینای دندان را با توجه به نکات استاندارد مربوط به دندانپزشکی بر میدارد. و سپس دندانپزشک زیبایی شما تصویری به صورت یک قالب از داخل دهان شما را به آزمایشگاه ارسال می کند که در آنجا توسط تکنسین ها قالب و موارد مورد نیاز برای دندانهایتان ساخته می شود.

یکی از عوارض اینکار برروی دندان از دست دادن مینای دندان در حد بسیار کم می باشد و در برخی موارد برای اصلاح طرح لبخند نیاز به بیهوشی در افراد با توجه به شرایط جسمانی آنان نیز می باشد. ولیکن فواید اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی بسیار فراتر ازعوارض آن می باشد. لبخندی زیبا و درخشان که در روابط اجتماعی شما تاثیر بسزایی می گذارد یکی از مهم ترین کلید های اصلی در زندگی هر فرد می باشد.

اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود

چگونه از دندان های خود بعد از اصلاح طرح لبخند محافظت کنیم؟

برای حفاظت از دندان های خود تنها کافیست همانند دندان های طبیعی خود مراقبت های بهداشتی و روزانه منظم داشته باشید و از خمیر دندان های حاوی فلوراید که با مشورت دندانپزشکی زیبایی خود می توانید تهیه کنید, استفاده کنید تا از پوسیدگی دندان هایتان جلوگیری کنید.

www.makeovervacation.com