انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی
جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی
2017/01/04
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
2017/01/06
انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن

انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن

دندانپزشکی زیبایی یکی از پرطرفدارترین روش های دندانپزشکی و زیبا سازی دندان در علم پزشکی قرار داده شده است .دندان می تواند هم در مطب توسط متخصص و هم در منزل توسط روش های خانگی به راحتی سفید می شود.

سفید کردن دندان یکی از رایج ترین و مقرون به صرفه ترین روش درمان  در دندانپزشکی زیبایی می باشد . یک متد سریع و بدون درد برای زیبا کردن و اصلاح طرح لبخند در چهره افراد محسوب می شود .تغییر رنگ دندانها در اثر سیگار کشیدن, نوشیدن قهوه, خوردن بعضی از غذاها و در اثر روند پیری شکل میگیرد .

بچیلینگ و سفید کردن دندان ها روشی ساده و طبیعی برای جوان کردن و اصلاح طرح لبخند شما می باشد. سفید کردن دندان توسط دندانپزشک زیبایی متدی حرفه ای تر و پایدارتر نسبت به روش خانگی تلقی می شود . ایمپلنت یکی دیگر از انواع دندانپزشکی زیبایی می باشد که جایگزین دندان های از دست شما رفته خواهد شد . کاشت ایمپلنت تیتانیومی در ریشه دندان موجب می شود که ایمپلنت همانند دندان های  طبیعی در دهان عمل کند .

دندانپزشکی زیبایی که علاوه بر ترمیم دندان ها به حفظ ساختار و ظاهر دندان کمک می کند امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد واقع شده است ، زیبایی دندان ها  شامل  بسیاری از درمان های دندانپزشکی خواهد بود که  می تواند یک یا چند مورد از آن ها را شامل شود .

خدمات دندانپزشکی زیبایی، ارتودنسی ،روکش ها ، لامینیت ها  و حتی جرم گیری های ساده را نیز شامل می شود .

انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن

انتخاب دندانپزشک زیبایی نسبت به موارد یاد شده از اهمیت بسیار بالا برخوردار است، زیرا یک دندانپزشک ماهر و با تجربه علاوه بر داشتن علم  و آگاهی در زمینه دندانپزشکی نیاز به ذوق هنری و تجربه ی بسیار زیاد در این زمینه دارد . و در آخر باید گفت روش های زیبایی نوین به طرز عجیبی برروی زیبایی لبخند تاثیر دارد.

منبع سایت

https://crest.com/en-us/oral-care-topics/whitening/types-of-cosmetic-dentistry