چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن
انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن
2017/01/05
ارتودنسی شفاف و مزایای آن
ارتودنسی شفاف و مزایای آن
2017/01/07
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

کاشت ایمپلنت یکی از روش های فوق العاده در دندانپزشکی زیبایی است. و اکثر افراد به علت طول عمر زیاد و پایداری ایمپلنت از این روش استقبال زیادی می کنند.

ایملنت بر خلاف دندان مصنوعی در هنگام غذا خوردن و سایر موارد لغزش و سایر موارد را ندارد . اما سوال این است که چقدر از کاشت دندان می دانید؟

با توجه به اینکه کاشت دندان ثابت دندانی داخل استخوان فک قرار می گیرند، می توانند یک نقطه اتکای با ثبات برای دندان های مصنوعی باشند. دندان های مصنوعی و پل هایی که بر روی کاشت ها قرار می گیرند لیز نمی خورند یا در دهان شما حرکت نمی کنند در واقع ایمپلنت دندان با لیزر روشی جداگانه  است . این موضوع یک مزیت با اهمیت بسیار در زمان غذا خوردن و صحبت کردن است. این پایه های محکم به عملکرد دندان های مصنوعی و پل ها و نیز روکش های خاص قرار داده شده بر روی آن ها کمک موثر می کنند و به این ترتیب فرد احساس طبیعی تری در مقایسه با زمانی دارد که از پل ها و دندان های مصنوعی سنتی استفاده می کند.

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

برای برخی افراد، استفاده از پل ها و دندان های مصنوعی معمول ساده و راحت نیست یا حتی گاهی اوقات غیر ممکن است. دلیل این موضوع وجود زخم، استخوان بندی ضعیف یا ایجاد محدودیت در عملکرد دهان است. علاوه بر این، پل های قدیمی باید به دندان های کناری در دو طرف دندان های از بین رفته متصل شوند. یک مزیت تقبل هزینه ایمپلنت دندان این است که دیگر نیازی به استفاده از دندان های کناری برای نگه داشتن دندان های جدید جایگزین شده در دهان وجود ندارد. برای کاشت دندان، لازم است که شما لثه های سالمی داشته باشید و استخوان کافی برای کاشت دندان در دهان وجود داشته باشد. علاوه بر این لازم است که شما این ساختار را سالم نگه دارید.

منبع سایت

http://bellevuedentalcare.com/