ایمپلنت و زندگی افسانه ای

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی
ارتودنسی نامرئی هدیه ای مناسب برای شاد زیستن
2016/12/24
ارتودنسی شفاف و مزایای آن
ارتودنسی معجزه نظم و زیبایی دندان
2016/12/26
ایمپلنت و حقایقی باور نکردنی آن

ایمپلنت و حقایقی باور نکردنی آن

مزایای بسیاری برای ایمپلنت یا همان کاشت دندان ذکر شده است, که در اینجا به مهمترین مزایا آن می پردازیم:

  • بهبود در ظاهر: کاشت ایمپلنت همانند دندان های طبیعی شما عمل می کند.و چون جنس آن از ترکیبات استخوانی می باشد مقاومت آن زیاد و عمرش دائمی می باشد. با استفاده از این روش دندانپزشکی زیبایی , جای خالی هیچ دندانی شما را ناراحت نخواهد کرد. و تا حدی در اصلاح طرح لبخند شما تاثیر دارد.
  • قدرت تکلم (حرف زدن) بالا: با دندان مصنوعی, احتمال اینکه در حین حرف زدن در اثر لغزش کلمات را مبهم و یا خیلی ارام ادا کنید زیاد است. اما در این علم دندانپزشکی زیبایی , هیچ نگرانی بابت ادا کردن واژه ها وجود ندارد.
  • احساس راحتی فراوان: به دلیل اینکه ایمپلنت بخشی از شما میشود دیگر با مشکلاتی که در دندان مصنوعی داشتید , روبه رو نخواهید شد. مانند زخم شدن و لغزش و ..

ایمپلنت و زندگی افسانه ای

  • غذا خوردن آسان : دندان مصنوعی امکان جویدن را مشکل می کند مخصوصا اگر نیاز به جویدن با قدرت تری داشته باشید. کاشت دندان به شما این امکان را می دهد تا همانند دندان های طبیعی خود با اعتماد به نفس , غذاهای مورد علاقه خود را بخورید.
  • بهبود اعتماد به نفس: کاشت ایمپلنت لبخند شما را به چهره تان بر می گرداند و موجب میشود شما نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید. بااین روش ناخواسته عمل اصلاح طرح لبخند هم تا حدی انجام شده است.
  • ارتقای بهداشت دهان و دندان: کاشت دندان نیازی به از بین بردن دندان های مجاور ندارد و تاثیرات منفی در سلامت دندان های کناری نخواهد گذاشت. و در این روش امکان استفاده از نخ دندان و مسواک برای مراقبت از دندان ها می باشد در نتیجه به بهترین و طبیعی ترین روش ها می توانید از دندان های خود مراقبت کنید.
  • دوام : ایمپلنت بسیار با دوام هستند و با مراقبت های بهداشتی درست از این روش عمر این کاشت تا پایان عمر فرد می باشد.

 

http://www.webmd.com/oral-health/guide/dental-implants#1