ایمپلنت و حقایقی باور نکردنی آن

اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود
اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود
2017/01/01
مراقبت از دندان پس از حمله قلبی
مراقبت از دندان پس از حمله قلبی در دندانپزشکی زیبایی
2017/01/02
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

ایمپلنت اساسی ترین درمان برای دندان های از دست رفته در افراد می باشد.

هنگامی که دندان ها به خاطر عدم توجه به مراقبت های بهداشتی یا سایر موارد دچار پوسیدگی می شوند, بعد از مدتی ریشه دندان آسیب دیده و دندان از دست می رود.

آمار نشان داده است که ۶۹ درصد از افراد در سنین ۳۵ تا ۴۴ سال حداقل با یک دندان از دست رفته مواجه می شوند. و جالب است بدانید که حدود یک چهارم از افراد بالای ۷۴ سال, تمام دندان های طبیعی خود را از دست می دهند. همانطور که می دانید گزینه های بسیار زیادی در علم دندانپزشکی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته وجود دارد. اما تنها ایمپلنت قادر به فراهم آوردن عملکرد و ظاهری طبیعی در چهره افراد می باشد.

ایمپلنت و حقایقی باور نکردنی آن

کاشت ایمپلنت  هدیه ای است که دندانپزشکی زیبایی معاصر به بشر داده است. کاشت دندان گزینه مناسبی برای پر کردن جای خالی دندان هایتان می باشد. کاشت دندان یکی از محبوب ترین و موثرترین راه ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد چراکه در ترکیب ظاهری هم همانند دندان طبیعی می باشد و حتی خود افراد هم قادر به تشخیص آن نمی باشد. کاشت دندان گزینه بسیار عالی برای حفظ لبخند شما در طولانی مدت می باشد. در واقع,  یکی از بزرگترین پیشرفت ها در دندانپزشکی زیبایی  طی ۴۰ سال گذشته, کاشت ایمپلنت دندان بوده است.

چنانچه تصمیم به کاشتگرفتید, حتما با دندانپزشک زیبایی ماهر و باتجربه در این زمینه مشورت کنید. از آنجایی که ایمپلنت از تیتانیوم ساخته شده است در نتیجه جایگزین بسیار موثری برای ریشه دندان می باشد. کاشت دندان, نزدیک ترین روش برای رسیدن به دندانی طبیعی می باشد. این نوع کاشت به شما اطمینان لازم برای غذا خوردن, لبخند زدن, بحث,بازی و صحبت کردن را بدون نگرانی از لغزش دندان ها را می دهد.

http://www.aaid-implant.org/