با ارتودنسی نامرئی خیالتان راحت باشد

اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود
ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی
2016/12/28
اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود
اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود
2017/01/01
با ارتودنسی نامرئی خیالتان راحت باشد

با ارتودنسی نامرئی خیالتان راحت باشد

ارتودنسی نامرئی می تواند دندان های نامرتب بیمار را بدون نیاز به استفاده از سیم, صاف و منظم نماید. ارتودنسی شفاف مناسب افرادی است که نامنظمی دندان هایشان خفیف تر و یا فاصله بین دندان های آنها کمتر است.

چرا که بعضی از بیماران ممکن است نیاز به ارتودنسی های پیشرفته تر داشته باشند.هرزمان که صحبت از ارتودنسی می شود اولین چیزی که به ذهن بیماران می آبد ,تصویر سیم های فلزی ارتودنسی شفاف است.اما باید دانست که ارتودنسی چیزی فراتر از تعدادی سیم می باشد.

دندانپزشک زیبایی شما بعد از بررسی مشکلات دندانی راهکار مناسب برای دندان ها را ارائه می دهد. جدیدترین روش های ارتودنسی میتواند به شما پیشنهاد شود که ارتودنسی نامرئی نام دارد. اما بهتر است بدانید نوع ارتودنسی شفاف و یا ارتودنسی نامرئی, انتخابی است که دندانپزشک زیبایی شما باید در آن سهیم باشد. از لحاظ هزینه و طول درمان می توان روش نامرئی را برتر دانست.

 

با ارتودنسی نامرئی خیالتان راحت باشد

جالب ترین نکته در این متد نوین این است که, برخلاف روش سنتی می توانید هنگام مسواک زدن, نخ دندان و یا غذا خوردن ارتودنسی نامرئی را در بیاورید. از آنجایی که همانند اسمش این روش نامرئی و غیرقابل مشاهده می باشد, استفاده منظم از ان شما را آزار نخواهد داد.

اگرچه قیمت معمولا توسط دندانپزشک تعیین می شود ولی به طور کلی ارتودنسی نامرئی نسبت به روش ارتودنسی شفاف هزینه بالاتری دارد.

بسیاری از نوجوانان هم از دستگاه‌ های بزرگ ارتودنسی که بر روی صورت، چانه و گردن و پشت سرشان تکیه دارند، دل خوشی ندارند و احساس می ‌کنند در میان دوستان شان انگشت ‌نما خواهند شد، ولی این روزها خبرهای خوشی به گوش می ‌رسد که شما را از شر برق فلزات در لبخندتان راحت می ‌کند.

و در کلام آخر خیالتان راحت باشد کسی متوجه نمیشود که شما در حال استفاده از ارتودنسی هستید.

http://yoursmilebecomesyou.com/