با جای خالی دندان های خود خداحافظی کنید

از سلامت دهان خود چه می دانید؟
از سلامت دهان خود چه می دانید؟
2016/12/14
جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی
چرا باید به دندانپزشک زیبایی مراجع کنیم؟
2016/12/17
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

ایمپلنت بهترین گزینه برای کسانی است که دندان های خود را در اثر پوسیدگی یا افزایش سن از دست داده اند.آیا می دانید بزرگسالان مابین سن ۲۰ تا ۶۴ حداقل با سه دندان پوسیده مواجه می شوند ؟

چنانچه یک یا چند دندان شما از دست رفته است نگران نباشید با دندانپزشک زیبایی خود مشورت کنید چرا که دلایل زیادی برای حل این مشکل وجود دارد. فضاهای خالی ما بین دندان هایتان در نحوه کلام شما و یا غذا خوردن شما تاثیر دارد. حتی اگر این فضا خیلی قابل رویت نباشد, درنحوه جویدن شما تاثیرگزار است. دندان های باقی مانده در برخی موارد دچار تغییر میشوند و حتی با فرسایش استخوان در اطراف دندان های از بین رفته هم می توانید روبه رو شوید. با پیشرفت های امروزی در زمینه علمی پزشکی دیگر نیاز نیست نگران دندان های پوسیده شده خود باشید. کاشت دندان یا همان ایمپلنت مانند دندان طبیعی خود عمل می کند و از غذا خوردن خود به راحتی لذت ببرید. اگر بعد از خوردن غذای سرد یا گرم دندان هایتان اذیت می شود, احتمال اینکه مشکلات عمومی دندان مثل حساسیت ها ی دندانی را داشته باشید بالا است. حساسیت های دندانی به چند دلیل می تواند ایجاد شود, از جمله:

  • پوسیدگی دندان
  • شکستگی دندان
  • بیماری های لثه
  • مینای دندان ضعیف شده یا فرسوده

با جای خالی دندان های خود خداحافظی کنید

حساسیت های دندانی را می توان درمان کرد. دندانپزشک شما احتمالا خمیردندان ضد حساسیت را به شما معرفی می کند. نکته حائز اهمیت این است که با رعایت بهداشت دهان و دندان مناسب کلید مهمی برای جلوگیری از حساسیت های دندانی است. بهتر است بدون تعارف از دندانپزشک زیبایی خود راهنمایی های لازم برای بهداشت روزمره دهان و دندان را بپرسید.

دهان همه ممکن است دچار خشکی شود, اما اگر دهان شما همیشه خشک است بهتر است به دنبال درمان آن باشید. عوارض برخی از داروها ویا بعضی بیماری موجب پیدایش خشکی دهان می شود. پزشک شما قطعا تست اولیه برای شناسایی یک سری بیماری های خاص را انجام میدهد پس جای هیچگونه نگرانی برای این موضوع نیست.

http://www.mouthhealthy.org/