جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

انواع لامینیت و تفاوت آن ها
انواع لامینیت و تفاوت آن ها
2017/01/03
انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن
انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن
2017/01/05
جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

چنانچه شما هم مانند سایر افراد به دنبال بهبود چهره خود می باشید, به شما لمینت را پیشنهاد می دهیم. با استفاده از روکش های روشن و سفید که برروی دندان هایتان قرار میگیرد,به راحتی لبخند خود را زیبا کنید.

جایگزین شدن لمینت به جای ارتودنسی کار درستی است؟

امروزه در مقالات زیادی به این وضوع اشاره شده است و اکثر افراد را در دوراهی بین آنها قرار داده. اکثر افراد مابین ارتودنسی نامرئی و این روشقادر به انتخاب نیستند, پس بهتر است با دلایل منطقی تفاوت را بگوییم. باید گفت با توجه به اینکه ارتودنسی عوارض زیادی برای دندان دارد, می توان این روش را جایگزین خوبی قرار داد. در ارتودنسی شفاف یا ارتودنسی نامرئی ریشه های دندان تحلیل می رود و احتمال بازگشت به حالت قبلی وجود دارد. لمینت از این رو روش نوینی شناخته شده است که در طی مدت زمان کمتری این روش انجام میگیرد .

در رابطه با طول عمر این روش باید گفت اگر درست نصب شود هرگز از دندان جدا نخواهد شد . در بعضی موارد با جدا شدن این قسمت از دندان مواجه می شویم که علت صرفا نصب و تنظیم نادرست است. البته اگر نوشیدنی یا خوراکی های به شدت سرد یا شدت گرم مصرف کنید احتمال آسیب زدن افزایش می یابد. از گاز زدن و خوردن خوراکی سفت می بایست پرهیز کنید و همانند دندان طبیعی از آن مراقبت کنید .

بهتر است بدانید این روش در دندانپزشکی زیبایی صرفا یک پوشش برای دندان است که نیاز به مراقبت زیادی دارد. در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی , به راحتی پوسیده شده و قطعا نیاز به ترمیم پیدا خواهد کرد . میزان عوارض این روش را نمی توان ندید گرفت اما این میزان بستگی به جنس دندان های شما دارد .

لمینت دارای دو نوع لمینت سرامیکی و کامپوزیتی می شود, که تفاوت آنها در کیفیت و طول عمر آنها میباشد.

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

منبع سایت

http://www.rotundadental.com/