حقایقی شگفت انگیز از ایمپلنت های دندانی

انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن
دندانپزشکی زیبایی یا دندانپزشکی ترمیمی؟
2016/12/11
مقرون به صرفه ترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند
مقرون به صرفه ترین روش ها برای داشتن لبخندی زیبا
2016/12/13
مراقبت از دندان پس از حمله قلبی

مراقبت از دندان پس از حمله قلبی

ایمپلنت دندانی مناسب چه کسانی است؟ بیماران کاشت دندان از تمامی سنین می توانند باشند, و ایمپلنت انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی است که دندان خود را از دست داده اند و مهم نیست چه تعداد دندان را از دست داده اید.

بااین روش کاشت از یک تا چندین دندان را می توانید به خود هدیه دهید. اما معمولا اگر فرد زیر سن بلوغ باشد این کاشت را توصیه نمی کنیم چرا که باید تا توقف رشد فک صبر کرد که معمولا سن مناسب برای دختران ۱۶ و برای پسران ۱۸ می باشد. دندانپزشک زیبایی شما پس از یک مشاوره و معاینه وضعیت شما قطعا به شما خواهد گفت که چه روش و متدی برای ترمیم وضعیت دندانی شما مناسب است.

تحقیقات نشان می دهد که ۶۹در صد از افراد آمریکایی ما بین سن ۳۵ تا ۴۴ حداقل یک دندان خراب را دارند, و یک چهارم افراد در سن ۷۴ ساگی تمام دندان های طبیعی خود را تقریبا از دست می دهند.

  • گزینه های بسیار زیادی برای جایگزینی دندان خراب وجود دارد اما تنها کاشت ایمپلنت, احساس و عملکرد خوبی همانند دندان های طبیعی را به شما هدیه می دهند.
  • تاریخچه ایمپلنت های دندانی به حدود ۶۰۰ هزارسال میلادی بر می گردد. البته روش های ان زمان بسیار دردناک بوده در نتیجه خدا را بابت دندانپزشکی زیبایی معاصر شکر می کنیم.
  • ایمپلنت های دندانی امروزی, که در دهه های اخیر کاربرد زیادی داشته است, ثابت و بسیار موثر بوده است.
  • این نوع کاشت معمولا از جنس تیتانیوم است که جایگزین ریشه از دست رفته دندان میشود و یک بنیان قوی و محکم را برای یک یا چند دندان از دست رفته فراهم می کند.
  • ایمپلنت تنها روش کاشت دندانی است که به حفظ و تحریک استخوان طبیعی خود فرد توجه دارد و در واقع به علت استفاده از پیوند استخوان در این متد مانع پوسیدگی مجدد دندان می شود.
  • قبل از هرجراحی مهم است که از مهارت دندانپزشکی زیبایی خود اطمینان حاصل کنید.

حقایقی شگفت انگیز از ایمپلنت های دندانی

http://www.aaid-implant.org/about-dental-implants/who-needs-dental-implants/