از سلامت دهان خود چه می دانید؟
برای کاهش پوسیدگی دندان چه کنیم؟
2016/12/08
انواع دندانپزشکی زیبایی مدرن
دندانپزشکی زیبایی یا دندانپزشکی ترمیمی؟
2016/12/11
جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

جایگزین کردن لمینت به جای اردتودنسی

دندانپزشکی زیبایی متدی نوین در راستای بهبود ظاهر دندان ها, و بر روی اصلاح طرح لبخند است. اگرچه دندانپزشکی زیبایی معمولا انتخابی است نه اجباری, اما در بعضی موارد مزایای دندانپزشکی ترمیمی را هم شامل می شود.

شایع ترین روش های دندانپزشکی زیبایی خیلی ساده صورت میگیرد در حالیکه روش های دیگر دندانپزشکی پیچیده تر است و نیاز به مراقبت های تخصصی تری دارند.

یکی ازپرطرفدارترین گزینه های دندانپزشکی زیبایی , سفید کردن دندان ها می باشد که این روش معمولا در کلینیک ها صورت میگیرد. سفید کردن دندان هم مراحلی دارد که پس از اتمام تمامی مراحل شما به نتیجه دلخواه خود که یقینا داشتن دندانهایی زیبا و درخشان است, می رسید. طبق بررسی های انجمن دندانپزشکی امریکا حتی رسیدن به سایه ای روشن از آن انچه که هم اکنون روی دندانهایتان است برای رسیدن به سفیدکردن آن کافیست.

در طی گدشت زمان, رنگ دانه های دندان بر اثر نوشیدن, غذا خوردن و یا استفاده از سیگار دچاری زردی می شود که برای هر فردی ناراحت کننده است. یکی از مزیت های این کار زیبایی را می توان چنین ذکر کرد که در خانه هم اینکار شدنی است البته در صورتی که تمایلی به مطب رفتن ندارید. که معمولا با معرفی یک خمیر دندان سفید کننده در طی مدت ۴ هفته نتیجه مطلوب را خواهید دید.

دندان پزشکی زیبایی و همه حقایق آن

یکی دیگر از روش های پر طرفدار دندانپزشکی زیبایی کاشت ایمپلنت است. این روش جایگزین بسیار مناسبی برای کاشت دندان هایی است که پوسیده اند و یا با متدهای قدیمی پر شده اند. ایمپلنت ها را تقریبا از دندان های اطراف نمی توان تشخیص داد چون تقریبا از جنس دندان های طبیعی می باشد. کاشت دندان این روزها خیلی کاربرد دارد چرا که جایگزین خوبی برای کسانی است که می خواهند دندان مصنوعی بگذارند. ایمپلنت در فک قرار میگیرد و به همین دلیل مانند دندان های طبیعی با دوام و محکم است.

www.colgate.com