مدرن ترین روش های دندانپزشکی زیبایی

دندان های سالم برای زندگی سالم
دندان های سالم برای زندگی سالم
2016/12/19
دندانپزشکی زیبایی, طوفانی در زیباسازی
دندانپزشکی زیبایی, طوفانی در زیباسازی
2016/12/21
روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی

روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی به دندانپزشکی ترمیمی ارتباط دارد که به منظور افزایش زیبایی چهره و اصلاح طرح لبخند کمک می کند.کاربردهای این علم بسیار متنوع است اعم از تغییر رنگ دندان ها,  نامنظم بودن دندان ها و در حالت های ترمیمی خرابی و پوسیدگی دندان ها را ترمیم می کند.

در بسیاری روش های زیبایی جای خالی دندان ها در افراد مختلف به طبیعی ترین حالت ممکن پر می شود که به این روش زیبایی ایمپلنت نیز می گویند.لیستی از گزینه های مورد استفاده در دندانپزشکی زیبایی عبارت است از:

  • پیوند دندان: استفاده از مواد دندانی همرنگ دندان و قالب گیری بسیار طبیعی در افراد.
  • سفید کردن دندان ها: دو روش برای سفید کردن دندان ها وجود دارد یکی روش سفید کردن لیزری و دیگری انجام این متد در خانه که البته با تجویز و راهنمایی های پزشک انجام میگیرد.

روش های ترمیمی

علاوه براین برای بهبود بخشیدن به ظاهر دندان ها, روش های بازسازی و تعمیر دندان, پوسیدگی دندان و بیماری های لثه را هم به راحتی و زیباترین حالت طبیعی ممکن درمان می کند.

ایمپلنت های دندانی: ریشه مصنوعی رو شبیه سازی کرده و در فک جاسازی می شود تا ثبات و دوام اینکار نسبت به دندان های مصنوعی را افزایش دهیم. ایمپلنت های دندانی روشی برای جای گذاری دندان های از دست رفته افراد در سنین بالا می شود تا جای خالی دندان هایشان موجب ناراحتی آنان نشوند. جالب است بدانید این روش به قدری طبیعی است که تشخیص آن از بین سایر دندان ها کاری مشکل است.

ارتودنسی: این روش برای منظم کردن دندانهای ردیف بالاو پایین مورد استفاده قرار میگیرد. دو نوع ارتودنسی در علم جدید داریم که دیگر نیازی نیست از ارتودنسی هایی با سیم کشی برروی دندان های خود احساس خجالت کنید و یا از این روش انصراف دهید. چرا که با وجود ارتودنسی های نامرئی , امروزه بدون اینکه متوجه بشوید دندان هایتان منظم می شوند.

مدرن ترین روش های دندانپزشکی زیبایی

 

http://www.docshop.com/education/dental/cosmetic-dentistry