مراقبت از دندان پس از حمله قلبی در دندانپزشکی زیبایی

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟
ایمپلنت و حقایقی باور نکردنی آن
2017/01/02
انواع لامینیت و تفاوت آن ها
انواع لامینیت و تفاوت آن ها
2017/01/03
مراقبت از دندان پس از حمله قلبی

مراقبت از دندان پس از حمله قلبی

قبل از مراجعه به دندانپزشکی زیبایی , چنانچه دچار مشکلاتی قلبی هستید این مطلب را بخوانید.

مراقبت از دندان ها پس از حمله قلبی

با متخصص قلب خود قبل از هرگونه اقدام دندانپزشکی صحبت کنید و به جراح خود درباره نوع دندانپزشکی زیبایی خود توضیح دهید که شامل : ایمپلنت, لمینت دندان, ارتودنسی نامرئی, لمینت دندان, لمینت سرامیکی, اصلاح طرح لبخند و سایر موارد دندانپزشکی زیبایی را شرح دهید تا متخصص قلب بداند دقیقا چه اتفاقی برای شما در طی جراحی دندان خواهد افتاد. چرا که ممکن است به شما توصیه کند تا مدتی دست نگه دارید و اینکار را نکنید.

بهتر است بدانید که برخی از داروهای فشار خون موجب خشکی دهان یا تغییر احساس مزه و طعم در دهان می شوند. عوارض برخی از این دارو های مسدود شدن مسیر کلسیم  است که موجب تورم لثه و در نهایت ایجاد مشکل جویدن در افراد است.

مراقبت از دندان پس از حمله قلبی

در هرصورت چنانچه به یکی از جراحی های دندانپزشکی زیبایی مانند لمینت دندان, لامینیت دندان, ایمپلنت و یا سایر موارد نیاز پیدا کردید حتما از دندانپزشک خود درباره داروی بیهوشی بپرسید که آیا داروی بیهوشی شامل epinephrine میشود یا خیر! این ماده یک افزدونی رایج در محصولات بی حسی موضعی است که استفاده از آن برای بیماران با فشار خون بالا ممکن است ایجاد مشکلاتی از قبیل تغییرات عروقی, حمله قلبی و غیره شود. لذا حتما قبل از جراحی با دنداپزشک زیبایی خود و متخصص قلبتان مشورت کنید تا جای هیچ گونه نگرانی برایتان نماند و با خیال آسوده اینکار را انجام دهید.

سکته مغزی

اگر در گذشته به سکته مغزی دچار شده اید, حتما دندانپزشک خود را در صورت مصرف داروهای ضد انعقاد (داروهای رقیق کننده خون) قرار بدهید چراکه این داروها به راحتی میتوانند موجب خونریزی های شدید در حین جراحی های دندانی شود. لذا پزشک خود را در جریان بگذارید تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

http://www.webmd.com/