مقرون به صرفه ترین روش ها برای داشتن لبخندی زیبا

مراقبت از دندان پس از حمله قلبی
حقایقی شگفت انگیز از ایمپلنت های دندانی
2016/12/12
از سلامت دهان خود چه می دانید؟
از سلامت دهان خود چه می دانید؟
2016/12/14
مقرون به صرفه ترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند

مقرون به صرفه ترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند برای هرفردی امری بسیار مهم تلقی می شود. چرا که لبخند شما تاثیر به سزایی در احساستان نسبت به خودتان دارد و حتی نقش بزرگی در دیدگاه افراد جامعه روی شما را بازی میکند.

از آنجایی که آکادمی دندانپزشکی زیبایی امریکا طبق تحقیقات گسترده ای که در این باره انجام داده است , اعلام کرد که ۷۴ درصد از مردم براین باورند که لبخند زیبا یک راه موفقیت شغلی محسوب میشود و ۱۰۰درصد از افراد هم معتقدند لبخند زیبا مهم ترین دارایی اجتماعی یک فرد می باشد.

گاها ممکن است به علت دارا بودن دندان هایی زرد و کج مجبور به پنهان کردن لبخند خود باشید. خوشبختانه, با انتخاب گزینه های دندانپزشکی مقرون به صرفه می توانید لبخند خود را اصلاح کنید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در ملاقات بعدی خود با دندانپزشک زیبایی خود از راه های ممکن برای اصلاح طرح لبخند خود کمک بگیرید.

به سفید کردن دندانهایتان فکر کنید.

دندان های بسیاری از افراد به دلایل زیادی زرد یا بد رنگ می شوند. یکی از دلایل آن را می توان عدم داشتن رژیم غذایی مناسب ذکر کرد که تاثیر زیادی بر این امر دارد. غذاهایی مانند قهوه, چای,  شکلات و انواع توت. همانطور که می دانید با افزایش سن مینای دندان ضعیف تر و دندان ها زرد تر میشوند. نکته جالب این است که صرفا مصرف مواد خوراکی در تغییر رنگ دندان افراد موثر نیست بلکه یکسری افراد به طور ژنتیکی دندان های زرد یا کمی خاکستری را دارند. چنانچه تصمیم نهایی خود را برای سفید کردن دندان های خود گرفته اید, دو راه حل برای این کار پیش رو دارید: ۱٫سفید کردن دندان ها در منزل و یا ۲٫انجام اینکار در کلینیک یا مطب دندانپزشک زیبایی.

مقرون به صرفه ترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند

با اصلاح طرح لبخند خود و سفید کردن دندان هایتان انرژی مضاعفی به خود هدیه دهید. باید در نظر بگیرید که هزینه سفید کردن دندان ها باتوجه به نوع محل و موادی که استفاده می شود, متغیر است.

http://www.colgate.com