چه تفاوتی بین دندانپزشکی  زیبایی و دندانپزشکی ترمیمی وجود دارد؟

اصلاح طرح لبخند ارزشش را دارد؟
2016/11/29
چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

چرا ایمپلنت را انتخاب می کنید؟

دندانپزشکی زیبایی فراتر از ترمیم یک دندان است, در دندانپزشکی زیبایی به دنبال رسیدن به ایده آل ترین نتیجه با توجه به تعریف فرد از زیبایی هستیم.

در حالیکه یک سری اشتراکات بین این دو رشته وجود دارد (به طور مثال اینکه هردو ممکن است از کاشت دندان و روکش استفاده کنند) ولیکن کار اصلی آنها متفاوت است. در واقع این فرایند شامل سطح بالایی از ظرافت با دقیق ترین جزئیات می باشد. از جمله میزان دقیق دندان هایی که می بایست در یک لبخند خاص نمایش داده شود.

حال می بایست یک مروری بر تعریف دقیق وعلمی دندانپزشکی زیبایی داشته باشیم. اولین موضوعی که ذهن شما را درگیر خواهد کرد این است که: دندانپزشکی زیبایی چیست؟

به طورکلی دندانپزشک زیبایی یک دندانپزشک ترمیمی است که به طور گسترده مفاهیم اصلی طرح لبخند و تجهیزات دندانپزشکی را مورد مطالعه و بررسی قرار داده است تا بتواند به بهترین توصیف برای یک کار هنری و خلق یک لبخند زیبایی طبیعی در چهره افراد برسد.

چه تفاوتی بین دندانپزشکی  زیبایی و دندانپزشکی ترمیمی وجود دارد؟

دندانپزشکان زیبایی درراستای دستیابی به جدیدترین مطالعات در زمینه ی زیبایی دندان و لبخند زیبا معمولا با حرفه ای ترین سازمان ها که تحقیقاتشان را در این زمینه ادامه می دهند و سطح بالایی از کیفیت را دارند همکارری میکنند.

دندانپزشکی زیبایی حیطه وسیعی از درمان ها و تکنیک ها را شامل میشود, بطوری که در عصر ما این مسئله به یک تخصص تبدیل شده است.   لبخند زیبا باعث می شودکه با اعتماد به نفس بسیار بالاتری صحبت کنید و دیگران این اعتماد به نفس را به شما باز خواهند گرداند. در مجموع یک لبخند زیبا شما را چه از لحاظ اجتماعی و چه در زندگی شخصیتان بسیار شادتر و موفق تر خواهد نمود لذا توجه به این موضوع که لبخند شما برابر است با میزان رضایت شما از خود واطراف, می توان گفت که دندانچزشکی زیبایی و ترمیمی یکی از مهم ترین و پر کاربردترین علم در دندانپزشکی می باشد.