دندانپزشکی سنتی بهتر است یا مدرن؟

دندانپزشکی زیبایی
حقایق جالب درباره مراقبت از دندان کودکان
2016/12/05
بهترین مواد غذایی برای دندان
بهترین مواد غذایی برای دندان
2016/12/07
اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود

اصلاح طرح لبخند به سبک هالیوود

در حالیکه دندانپزشکی سنتی در بهداشت دهان و پیشگیری, تشخیص ودرمان بیماری های دندان و دهان تمرکز دارد. دندانپزشکی زیبایی در بهبود ظاهر دندان یک شخص, دهان و لبخند متمرکز است.

به عبارت دیگر دندانپزشک زیبایی شرایطی را برای شما فراهم خواهد کرد تا فرم دندان و میزان زیبایی لبخندتان را انتخاب کنید و دیگر صرفا روی بیماری های دندانی تمرکز ندارد بلکه بسیار پیشرفت در حوزه زیبایی داشته است. و همانطور که امروزه زیاد مشاهده می شود افراد مختلف حتی طرح لبخند خود را هم انتخاب می کنند که به اصلاح به آن اصلاح طرح لبخند گفته می شود.

نکته حائز اهمیت در دندانپزشکی زیبایی این است که نه تنها موجب زیبایی چهره شما می شود بلکه مزایایی چون عمل های ترمیمی هم در این نوع دندانپزشکی لحاظ شده است. به عنوان مثال, پر کردن دندان یک روش رایج برای درمان دندان های پوسیده است. پیش از این, در این روش از موادی چون طلا, آمالگام و مواد دیگری برای پر کردن دندان ها استفاده میشد تا قسمت های تیره برروی دندان را بپوشاند. امروزه پر کردن دندان در رده دندانپزشکی قرار میگیرد, زیرا شما می توانید موادی را انتخاب کنید که شباهت زیادی به دندان های شما دارد و کاملا طبیعی به نظر می رسد. بسیاری از افراد ممکن است بخواهند دندان های پر شده قدیمی خود را با متدهای جدید جایگزین کنند تا به ظاهری طبیعی تر دست پیدا کنند. پیشرفت فن آوری در عرصه این علم به دنبال کاشت دندان با دوامی بیشتر و ظاهری طبیعی تر بوده که با تلاش بسیار این امر در حال حاضر فراهم شده است. علاوه بر این, میزان اهمیت به حفاظت از دندان در ایمپلنت و کاشت دندان در متدهای جدید بسیار مورد بررسی قرارگرفته شده است.

انتخاب دندانپزشک زیبایی نسبت به موارد یاد شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا یک دندانپزشک ماهر و با تجربه علاوه بر داشتن علم  و آگاهی در زمینه دندانپزشکی نیاز به ذوق هنری و تجربه ی بسیار زیاد در این زمینه دارد .

زیرا فرم دهی به دندان ها نیاز به انتخاب رنگ دقیق وهمچنین طراحی لبخند متناسب با چهره دارد از این رو است که دندانپزشکی زیبایی علاوه بر دانش و مهارت دندانپزشکی با هنر و سلیقه و مهارت توام می باشد .

دندانپزشکی سنتی بهتر است یا مدرن؟

www,yourdentisryguide.com