یک دندانپزشک زیبایی خوب چه خصوصیاتی دارد؟

مراقبت های بعد از کشیدن دندان
بعد از کشیدن دندان خیلی مراقب باشید!
2018/06/14
تفاوت دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
یک لبخند بی نقص با دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
2018/06/21
خصوصیات یک دندانپزشک زیبایی خوب

خصوصیات یک دندانپزشک زیبایی خوب

معیارهای انتخاب یک دندانپزشک زیبایی خوب

زمانی که به دنبال انجام یک روش زیبایی در دندانپزشکی زیبایی هستید، مطمئنا یکی از دغدغه هایتان هم پیدا کردن دندانپزشک زیبایی خوب می شود.

خیلی مهم است که هم بودجه خودتان را باید در نظر بگیرید، هم اینکه نتایجی که قرار است از روش مورد نظر بگیرید. انتخاب صحیح دندانپزشک زیبایی، مطمئنا تاثیر مهمی در نتیجه نهایی شما دارد. همه دندانپزشکان آموزش های تخصصی خود را برای انجام روش های مختلف می بینند، با اینکه برخی در حوزه های خاصی تخصص دارند، و برخی دیگر هم ممکن است تجربه بیشتری در انجام روش خاصی نسبت به همکاران دیگر خود داشته باشند. احتمالا به فکر می افتید، اینکه چطور می توانید بفهمید کدام دندانپزشک برای شما بهتر است؟ خوشبختانه، راه های مختلف بسیاری می باشد که می توانید دندانپزشک خود را به راحتی انتخاب کنید.

نکاتی که به انتخاب یک دندانپزشک زیبایی خوب کمک می کند :

خصوصیات یک دندانپزشک زیبایی خوب

آموزش : یک دندانپزشک زیبایی آموزش دیده دوره های تکمیلی تحصیلی در زمینه پرسلین ونیرها و دیگر روش های دندانپزشکی زیبایی گذرانده است، مثل Invisalign، لیزر در دندانپزشکی، یا تمامی ترمیمی های رنگ سفید. هرگز از اینکه مطلع شوید دندانپزشکتان چه مدرکی دارد، خجالت نکشید و می توانید بپرسید.

انجمن ها : عضویت در انجمن های شناخته شده تنها ملاک انتخاب یک دندانپزشک زیبایی خوب نمی باشند، در واقع به شما این اطلاع را می دهد که دندانپزشک روش های زیبایی جدید را به اندازه کافی می داند. البته چنین ویژگی هم بسیار تاثیر گذار می باشد.

برنامه ریزی : ساعات حضور دندانپزشک چه موقع می باشد؟ آیا ساعت های آن ها به برنامه شما می خورد؟ آیا دندانپزشک همانند یک عضوی از خانواده با شما برخورد می کند؟

مکان مطب دندانپزشکی : بهبودی های بیمار در دندانپزشکی زیبایی نیازمند ویزیت های متعدد می باشد. آیا مسیر مطب دندانپزشکی به خانه یا محل کار شما نزدیک است؟

الزامات زمانی : چقدر طول می کشد دندانپزشک طراحی لبخند شما را کامل کند؟ آیا او در طی دوره درمانی تان برنامه ریزی برای سفر کرده است؟

تکنولوژی و بیحسی : دندانپزشکان علاقمند به روش های مدرن می باشند که اغلب هم دارای تکنولوژی های پیشرفته ای می باشند، مثل رادیولوژی دیجیتال، دوربین های اینترا اورال، مانیتورهای کنار صندلی، و لیزر دندانپزشکی. می توانید در رابطه با اینکه مطب دندانپزشک این موارد را داراست، پرس و جو کنید. شاید هم بخواهید بدانید که کدام نوع بیحسی یا سدیشن استفاده می شود.

راحتی : در مطب دندانپزشکتان چه احساسی دارید؟ آیا کارمندان دوستانه برخورد می کنند؟ آیا حس می کنید راحت می توانید سوال هایتان را بپرسید؟ و نیز پاسخ تان را دریافت می کنید؟

عکس های قبل و بعد موارد واقعی : یک دندانپزشک زیبایی با تجربه یک آلبوم یا گالری آنلاینی از موارد قبل و بعدش دارد. از دندانپزشک تان بخواهید نمونه هایی از این موارد را که به کار شما شباهت دارند، نشان دهد.

در نهایت، پیدا کردن یک دندانپزشک زیبایی خوب که سرویس های مورد نیاز شما را ارائه کند، پروسه سختی می باشد. اما خوشبختانه، دندانپزشکان زیبایی خوب بسیاری هستند که انتخاب را برای شما راحت تر کرده اند و دست تان را باز گذاشته اند. پیدا کردن یک دندانپزشک خوب نیازمند یک رابطه قوی و جستجوی خوب می باشد. با علم به اینکه می خواهد چه کاری انجام دهید، و چه تغییراتی داشته باشید، پرس و جو کردن از دوست و آشنا، می تواند در این زمینه کمک رسان شما باشد. طوری که در کمترین زمان بهترین دندانپزشک را پیدا می کنید.