بایدها و نبایدهای لمینت دندان

مشاوره ایمپلنت تک دندان
مشاوره ایمپلنت دندان
2017/11/13
درمان لبخند لثه ای
لبخند لثه ای چیست؟
2017/11/20
بایدها و نبایدهای لمینت دندان

بایدها و نبایدهای لمینت دندان

نکاتی درباره باید ها و نبایدهای لمینت دندان

همیشه لبخند زدن هم به آن آسانی ها نیست. خیلی از مردم ممکن است نیاز به دندانپزشک متخصصی پیدا کنند تا مشکل شان را درمان کند. یکی از رایج ترین درمان ها هم امروزه لمینت دندان می باشد. از آن دسته درمان های گرانقیمت که نیاز به مراقبت بعد از درمان به مدت طولانی نیز دارد. چند نکته در رابطه با بایدها و نبایدهای لمینت دندان برایتان آورده ایم که بد نیست در این باره همراه شوید.

داشتن یک لبخند زیبا با اهمیت به بایدها و نبایدهای لمینت دندان که ضروری می باشد :

بایدها و نبایدهای لمینت دندان

  • بزرگترین مشکل این است که بعد از درمان ونیر دندان برخی الکل می نوشند، یا اینکه از نوشیدنی های رنگی که به مواد ونیر می چسبد استفاده می کنند. می توان گفت در آن زمان ونیر به کل از بین رفته است.
  • نخ دندان کشیدن بسیار مهم است. بعد از پرسلین ونیر دندان هایتان را مرتب مسواک کنید.
  • چیزهایی که می خورید را بنویسید. اگر غذاهای ناسالم زیاد می خورید، پلاک دندان را با این کار بیشتر کرده اید که به مرور تبدیل به تارتار می شوند. بنابر محدودیت خوردن و رعایت بهداشت دهان و دندان، تبدیل به یک عادت خوب می شود.
  • ملاقات با دندانپزشک را مرتبا انجاک دهید. ممکن است حتی حداقل دوبار در سال دندانپزشک را ببینید.
  • برای حفظ درخشندگی دندان ها به مدت طولانی، توصیه می کنیم که وقت دندانپزشکی بگیرید. خصوصا برای اتصال بین دندان ها و نیر.  
  • در واقع با اقدامی که برای ونیر دندان انجام می دهید، بالا بردن اعتماد به نفس و ظاهر کلی تان را به عبارتی بهبود بخشیده اید. در صورتی که بایدها و نبایدهای لمینت دندان و مراقبت از آن ها را به یاد داشته باشید.

با خدمات زیادی که روی دندان ها می توان انجام داد، مطمئن باشید به آن دندان های یکدست و سفید می توان رسید.