روش های سفیدکردن دندان
سفیدکردن دندان چقدر طول می کشد؟
2018/09/24
ویژگی های روکش دندان
ویژگی های روکش دندان
2018/10/01
بهترین زمان برای سفید کردن دندان

بهترین زمان برای سفید کردن دندان

داشتن یک لبخند زیبا با سفید کردن دندان ها

داشتن یک لبخند بسیار زیبا و کامل می توانند در احساس و عملکرد شما نقش داشته باشد و یکی از راحت ترین راه ها برای تغییرات بزرگ در لبخندتان، وایتنینگ دندان نزد یک دندانپزشک زیبایی خوب و حرفه ای می باشد. اگر برنامه برای سفید کردن دندان هایتان ریخته اید، حتما در ویزیتی که دارید با دندانپزشک زیبایی خود صحبت کنید. چون برای سفید کردن دندان هم یکسری الگوهای خاصی می باشد که زمان و دلیل خاص خودشان را دارند. پس حتما به چند توصیه ای که دندانپزشک زیبایی در جلسه ویزیت تان خواهد گفت و در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه داشته باشید.

بهترین زمان برای سفید کردن دندان ها

فصل عروسی ها ـ تابستان

کاملا واضح و روشن است که برای هر عروسی که قرار است لباس سفید عروسی را بپوشد، بهترین زمان برای سفیدکردن دندان هایش هم می باشد. اگر به عروسی هم دعوت شدید، حتما با عروس عکس هم می خواهید بگیرید، پس در نتیجه باید کنار عروس با لباسی سفید هم بایستید.

اگر چندین عروسی در تابستان دارید، توصیه می شود حتما برای سفید کردن دندان هایتان نزد دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید و حتی در بین عروسی های در پیش رو، محصولات سفید کننده دندان بدون نسخه تهیه کنید. دندانپزشکان می دانند که چطور دندان ها را با ایمنی کامل به همراه مواد شیمیایی بلیچینگ، سفید کنند. حتی نتایج خوبی هم می گیرید، اما محصولاتی که بدون نسخه می خرید هم از همان مواد شیمیایی ساخته شده اند و می توانند به بهتر شدن لبخند شما بعد از یک جلسه انجام وایتنینگ در مطب، کمک کنند.

بهترین زمان برای سفید کردن دندان

موقع رفتن به مدرسه ـ پاییز

افراد نوجوان و کوچکتر بعد از تعطیلات تابستان، گشت و گذارها دیگر باید به مدرسه بروند. همچنین باید ظاهر بهتر و مرتب تری داشته باشند، خصوصا که قرار است با دوستانشان روبرو شوند، حتی دوستانشان به خانه آن ها بیایند. شفاف تر بگوییم، وایتنینگ دندان را به کودکان توصیه نمی کنیم. نوجوانان هم باید بالا ۱۴ سال باشند و بتوان همانند بزرگسالان روی آن ها درمان را پیاده کرد. چون همه دندان هایشان کامل رشد کرده اند. مثل همیشه، باز باید با دندانپزشک در رابطه با هدفی که برای زیباتر شدن لبخند کودک در نظر گرفته شده، صحبت کرد. از این جهت که آیا سفیدکردن دندان برای او خوب است یا خیر!

فصل زمستان و اوایل بهار

تعطیلاتی که در زمستان پیش می آید، می تواند فرصتی باشد برای وقت گذاشتن روی لبخند بچه ها! به دلیل تعطیلاتی که پیش رو است و به سال نو نزدیک می شویم، می توان بهترین برنامه ریزی را قبل از تعطیلات کرد و نزد دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد.