درمان اوربایت با لمینت دندان

بهترین سن ایمپلنت دندان
بهترین سن برای ایمپلنت دندان
2017/12/18
سفید کردن دندان با لیزر
سفید کردن دندان با لیزر
2017/12/25
درمان اوربایت با لمینت دنداندرمان اوربایت با لمینت دندان

درمان اوربایت با لمینت دنداندرمان اوربایت با لمینت دندان

آیا می توان با لامینت دندان ، اوربایت را درمان کرد؟!

بسیاری از بیماران درخواست شان از دندانپزشک این می باشد که آیا برای اوربایت هم می توان ونیر کرد؟! یا اینکه بهترین ونیر دندان برای اوربایت چه می باشد؟ با تصحیح یک اور بایت، همه دندان های قوس بالا یا قوس پایین نیاز به درمان دارند. اوربایت نمی تواند تنها با کار روی برخی از دندان های پایینی یا بالایی درست شود. اور بایت تنها با درمان شش دندان درست نمی شود. یکی از بهترین گزینه های درمانی و تصحیح اور بایت غیر تهاجمی می باشد و نیاز به بریس هم ندارد.

درمان اوربایت با پرسلین ونیر؟!

اکثر بیماران بیماران به دنبال پرسلین ونیر، روشی کم هزینه و جادویی که بتواند اور بایت را درمان کند. اما معمولا در پرسلین ونیر یا لمینت قدیمی و سنتی نمی توان اوربایت را درمان کرد. پرسلین ونیر عمدتا یک هدف دارد؛ آن هم پوشش سطح خارجی دندان می بشاد که رنگ و شکل دندان را تغییر می دهد. پرسلین ونیر یا لمینت دندان نیز می تواند طول دندان را کم و زیاد کند اما نمی تواند مشکل اوربایت را حل کند. مگر اینکه بهترین دندانپزشک برای انجام مهارت های ویژه غیر تهاجمی در دندانپزشکی انتخاب شود.

درمان اوربایت با لمینت دندان

ممکن است بتوان یک اور بایت بدون گریندینگ دندان ها انجام شود، بدون سوزن یا هر جراحی و بریسی. اما با همه این ها، بهترین دندانپزشک زیبایی نیاز است انتخاب شود. همچنین این دندانپزشک نیاز باید دارای تخصص خاص و بسیاری باشد تا قادر به درمان اوربایت با آخرین تکنولوژی با استفاده از دندانپزشکی غیر تهاجمی باشد.

پرسلین ونیر و دندان های سفیدتر :

دندان های دائمی سفیدتر با پرسلین ونیر ممکن می شوند. به خاطر اینکه به بالای سطح بیرونی دندان متصل می شوند. هیچ گریندینگی روی دندان طبیعی انجام نمی شود. تکنیک های مختلفی از ونیر می باشد که البته خیلی هم طبیعی به نظر نمی رسند. دندانپزشک باید به صورت هنرمندانه با سرامیک طوری کار کند که دندان به نظر طبیعی برسد.