دندانپزشکی زیبایی
دندانپزشکی زیبایی
2018/08/09
وایتنینگ دندان با لیزر
سفید کردن دندان با لیزر
2018/08/16
طراحی لبخند در دندانپزشکی زیبایی

طراحی لبخند در دندانپزشکی زیبایی

یک لبخند، ارزان ترین راه برای بهتر و زیباتر به نظر رسیدن می باشد.

طراحی یک لبخند زیبا در دندانپزشکی زیبایی

معمولا از طرف بسیاری از مردم، از متخصصین دندانپزشکی زیبایی سوال می شود که چه با وجود دندانپزشکی زیبایی ، چه مراقبت های دهانی در کنار آن لازم می باشد. طور منظم این بینش و الهام در بیماران و یا متقاضیان دیده می شود. یکی از سوال های متداول آن ها این است که :”آیا از لبخندتان راضی هستید؟!”

تقریبا در ۶۵درصد موارد جواب ها خیر است.

برخی از این نظرات جالب درباره یک لبخند زیبا، شامل چیزهای مثل “دندان های لک شده”، “دندان های زرد”، “دندان های کج و به هم ریخته”، ” دندان های شلوغ” ، و “دندان های از دست داده” می باشند. خبر خوب این است که راه های بسیاری برای حل همه این مسائل می باشد و می توان همه این مشکلات را برای رسیدن به یک لبخند دلخواه و زیبا از بین برد.

سفید کردن دندان ها می تواند به حل بخش گسترده ای از این مشکلات مثل لک شدن دندان ها یا بی رنگ شدن آن ها کمک کند. ونیراسکن هم تاثیر بسیار فوق العاده ای روی دندان هایی که لک شده اند، یا شلوغی دارند و یا از دست داده اید، استفاده شوند. حتی راه حل ارتودنسی هم که می تواند شامل ارتودنسی سنتی یا الاینرهای قابل جابجایی باشد، مثل اینویزیلاین، مورد استفاده قرار گیرد. با ارتودنسی می توان به دندان های صاف و یکدست رسید. همچنین ایمپلنت دندان، بریج و پروتز دندان هم فواصلی که بین دندان ها به خاطر از دست دادن دندانی به وجود آمده اند، مورد استفاده قرار گیرند.

عاملی که ممکن است شما را به عقب برگرداند، هزینه آن ها می باشد. ولی با این حال، اگر دندان هایتان و زیبایی آن ها برایتان مهم است، پا پیش نکشید. اگر سوالی درباره مراقبت های دندانی دارید یا در رابطه با همین روش های زیبایی دندان ها، می توانید از متخصصین دندانپزشکی زیبایی بپرسید و در این باره بهتر تصمیم بگیرید.

طراحی لبخند در دندانپزشکی زیبایی

در کل، گزینه هایی برای بعد از درمان هم می باشند. بسیاری از دندانپزشکان یکسری برنامه برای بعد از درمان دندان ها دارند که باید برای آن ها هم برنامه ریزی کرده و مقداری هزینه کنید.

در صورتی که مایل به انجام روشی نبودید، می توانید با دندانپزشک خود در رابطه با روش های جایگزین مشورت کنید و ببینید که با توجه به بودجه شما چه چیزی مناسبتان می باشد. مثلا اگر دوست دارید لمینت کنید یا ایمپلنت، می توانید در رابطه با هزینه های آن ها صحبت کنید، و مثلا به جای آن ها پروتز دندان یا دندان های مصنوعی را انتخاب کنید. برای آن هایی که دندان های شان بی رنگ شده اند، می توانند وایتنینگ دندان ررا پیش بگیرند، و نیازی نیست هزینه های اضافی برای انجام آن ها در خانه بپردازند.

هرکسی حق داشتن یک لبخند زیبا را دارد. پس برای انتخاب بهترین راه و روش با دندانپزشک زیبایی تان تماس گرفته و ترتیب یک جلسه مشاوره برای تصمیم گیری بهتر را بدهید.