با چه روش هایی می توان به لبخندی زیبا رسید؟

ویژگی های روکش دندان
ویژگی های روکش دندان
2018/10/01
تورم لثه بعد از ارتودنسی
تورم لثه پس از ارتودنسی
2018/10/08
تکنولوژی در دندانپزشکی زیبایی

تکنولوژی در دندانپزشکی زیبایی

چطور می توان به لبخند دلخواه خود رسید؟! دندانپزشک زیبایی چه روش هایی برای داشتن یک لبخند کامل پیشنهاد می شوند؟!

ابتدا باید به دنبال یک دندانپزشک زیبایی خوب در یک کلینیک دندانپزشکی تخصصی بود. یک دندانپزشک زیبایی حرفه ای که بتواند نیازهای دندانپزشکی زیبایی شما را برطرف کرده و هر گونه مشکلات دندانی در هر رده سنی را با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها حل کند.

در حال حاضر به شما یکسری از تکنولوژی های روز که توسط دندانپزشک زیبایی انجام می شود را معرفی می کنیم. با این تکنولوژی ها می توانید به بهترین لبخند برسید. حتی گاهی اوقات می توانید به صورت خانوادگی از این تکنولوژی ها بهره ببرید. پس هرچه زودتر ترتیب یک ویزیت نزد بهترین دندانپزشک زیبایی تهران را بدهید و دیر نکنید.

برنامه ریزی برای درمان با تصویربرداری دیجیتالی توسط دندانپزشک زیبایی

هر دندانپزشک برای اینکه راحت تر بتواند مسائل دندانی را تشخیص دهد و آن ها را حل کند، نیاز به تکنولوژی دارد. در یک مطب دندانپزشکی زیبایی پیشرفته می توان از دو بخش کلیدی تکنولوژی برای بیماران استفاده کرد : تصویربرداری سه بعدی و اسکنرهای داخل دهانی. دوربین های داخلی ابزار بسیار عالی برای این هستند که بتوان با آن ها از وضعیت دقیق داخل دهان آگاه شد. همچنین بهترین راه برای شروع یک ارتباط می باشد. همچنین درک اینکه بتوان تصور کرد، پوسیدگی یا عفونت دندان به چه شکلی می باشد، سخت است. در نتیجه دوربین های دهانی به ما کمک می کنند تا بیشتر درباره دهانمان و درمان های آن بدانیم.

نه تنها عکسبرداری سه بعدی به ما کمک می کند که درباره بیماران بیشتر بدانیم، بلکه یک وسیله برای تشخیص و برنامه ریزی برای درمان می باشد. تصویربرداری سه بعدی در زمینه دنتال ایمپلنت یا ایمپلنت های دندانی بسیار عالی می باشد. استفاده از تصویربرداری سه بعدی می تواند به ارزیابی استخوان فک کمک کرده و بهترین موقعیت برای قرارگیری ایمپلنت را نشان دهد. با پیدا کردن بهترین موقعیت برای ایمپلنت کردن، کلید اصلی کار است، طوری که درصد موفقیت درمان را بالاتر می برد. با کمک این تکنولوژی ها و دندانپزشک می توان به انجام ایمپلنت دندان به بهترین نحو کمک کرد.

تکنولوژی در دندانپزشکی زیبایی توسط دندانپزشک زیبایی

حل مشکلات لثه با لیزر دندانپزشکی

میلیون ها آدم هستند که در حال حاضر با مشکلات لثه ای روبرو هستند. بیماری لثه علت اصلی از دست دادن دندان در بزرگسالان می باشد، و می تواند با آسیب بسیار به لثه، لبخند زیبایتان را خراب کند. مثلا لبخندهای لثه ای و عفونت های لثه ای را با لیزر خاصی درمان کرد. لیزر نیاز به جراحی و بخیه را کردن را از بین می برد و دوره بهبودی آن را بهبود می بخشد. در واقع با لیزر می توان عفونت یا بافت اضافه لثه را برداشت، در نتیجه نیازی به بریدن بافت لثه نیست.

کمک به آرامش بیمار روی صندلی دندانپزشکی

یکی از بزرگترین اهداف ما اطمینان از راحتی روی صندلی می باشد. اگر از دندانپزشک می ترسید یا نمی خواهید به مطب بروید، این درمان ها کمک بزرگی نمی کنند. به خاطر اینکه از دندانپزشکی با سدیشن استفاده می شود، می توان به بیمار کمک کرد تا بر ترسش غلبه کند. از همه نوع سدیشن از جمله سدیشن IV استفاده می شود، طوری که به درمان همه مشکلات دندانپزشکی کمک می کند، بدون اینکه نیاز به نور، صدا یا بوییدن چزی خاصی داشته باشد.

پس برای اینکه هرچه زودتر از امکانات دندانپزشکی زیبایی پیشرفته تری استفاده کنید، معطل نکنید و با ما تماس بگیرید.