منظور از بروساژ دندان چیست؟

انواع پرکردن دندان
انواع پر کردن دندان چیست؟
2017/12/11
بهترین سن ایمپلنت دندان
بهترین سن برای ایمپلنت دندان
2017/12/18
مزایای بروساژ

مزایای بروساژ

بروساژ دندان یا جرمگیری دندان :

از جمله اقداماتی که بسیاری از مردم این روزها انجام می دهند، جرمگیری دندان یا به عبارتی بروساژ دندان می باشد. زیرا با این روش، بیمار دیگر از شر بدرنگی دندان ها خلاص می شود.

مزایای بروساژ دندان یا جرمگیری دندان که نمی دانستید!

مهم نیست چقدر از دندان هایتان به خوبی مراقبت می کنید، پلاک و تارتار برای هرکسی پیش می آید. تجمع باکتری ها با هر وعده غذایی که می خوریم، یا می نوشیم، با مسواک و نخ دندان کشیدن یا دهانشویه ها حل می شود. اینگونه از این ذرات خلاص می شوید و یک استراتژی خوب برای از بین بردن پلاک های دندان می باشد.

ناگفته هایی درباره فواید بروساژ دندان :

بروساژ دندان چیست

بوی بد دهان را از بین می برد : اگر دهانتان بوی بدی می دهد، یا گاها عارضه malodor برایتان پیش آمده، جرمگیری دندان به طور قابل توجهی آن را بهبود بخشیده و می توانید از دست آن ها خلاص شوید. بسیاری به اشتباه بر این عقیده هستند که بوی بد دهان بخاطر غذاهایی که می خورید به وجود می آید. اما این همیشه دلیل اصلی نیست. تارتار ها اصلی ترین دلیل بوی دهان می باشند. تها راهی از بین بردن بوی بد دهان، حذف پلاک ها یا تارتار از روی دندان ها می باشد. همچنین فراموش نکنید بعد از وعده غذایی و مسواک زدن، دندان هایتان را نیز مسواک بزنید.

برای قلب شما بهتر است : مطالعات بیشماری روی سلامت دهان و کل بدن انجام شده است. بیماری لثه و Gingivitis تاثیر مستقیم روی کارکرد قلبی و عروقی شما دارند. خطر بیماری های قلبی، فشار خون بالا، سکته مغزی، دیابت، و بسیاری از بیماریهایی که زندگی تان را تهدید می کند، می توانند با از بین بردن همین تارتار ها از روی دندان از بین بروند.

باعث صرفه جویی در هزینه هایتان می شود : مراقبت از دهان و دندان ها در خانه و یا نزد دندانپزشک به طور مرتب و منظم باعث می شود در هزینه هایتان صرفه جویی شود. مراقبت های منظم و مکرر به پیشگیری از پوسیدگی دندان ها، کمک می کند. مثلا درمان یک پوسیدگی کوچک هزینه کمتری دارد و ساده هم انجام می شود. اما عفونت، درمان ریشه دندان، افتادن دندان از جمله عوارض ناخواسته و طولانی مدت حاصل از مراقبت نکردن از دندان ها می باشد. در ضمن هزینه های زیادی هم در برخواهند داشت.