بهترین نوع روکش دندان چیست؟

دنتال این لی چیست
بهترین نوع مواد پرکردنی چیست؟
2018/11/01
جایگزینی دندان های از دست رفته
آیا راه حلی برای دندان از دست رفته هست؟
2018/11/12
بهترین روکش دندان

بهترین روکش دندان

چه چیزهایی در انتخاب بهترین روکش دندان تاثیرگذارند؟

هیچ کس نمی خواهد به او گفته شود که حتما نیاز به دندانپزشکی ترمیمی دارد، اما راحت تر این است که با درمان جلو رفت، در صورتی که بدانید انتخاب درستی در دندانپزشک ترمیمی خود داشته اید و برنامه درمانی درستی در پیش گرفته اید. با مراجعه به بهترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در تهران می توانید از ابزار و تکنولوژی های به روز برای بازیابی لبخندتان به شکل اورجینال و اصلی اش بهره ببرید.

روکشهای دندان هم از جمله ترمیم های دندانپزشکی در دسترس می باشند. از آن ها برای ترمیم حفره های دندان، یا دندان هایی که آسیب دیده اند، شکسته اند یا نیاز به درمان ریشه دارند، از این روش بهره می برند. همچنین از روکش ها برای بازگرداندن ایمپلنت های دندان استفاده می شود. در بهترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی زیبایی تهران از تصویربرداری دیجیتالی و مواد سرامیکی قوی برای داشتن یک روکش عالی استفاده می شود.

چرا این روکشها بهترین کیفیت را داردند؟

به دلیل اینکه در کلینیک تخصصی دندانپزشکی زیبایی از تکنولوژی دیجیتال استفاده می شود تا روکش ها با بهترین کیفیت تولید و استفاده شوند. دندانپزشک با آماده سازی دندان شروع می کند، سپس با digital wand قالب می گیرد.

اکثر مطب های دندانپزشکی از یک قالب استفاده می کنند، سپس این قالب به آزمایشگاه فرستاده می شود. سرامیست های بسیار عالی در آن جا هستند، اما کیفیت بازسازی آن ها بستگی به کیفیت قالب دارد. اغلب قالب که بد باشد، روکش هم بد ساخته می شود. قالبیگیری دیجیتال می تواند شرایط را برای یک گرفتن قالب حرفه ای آماده کند و به آماده سازی یک روکش عالی کمک می کند. روکشهای عالی باید کاملا درست روی دندان جای گیر و نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک باشند.

بهترین روکش دندان

همچنین بایت دندان درست می شود. ترمیم نادرست سریعا با شکست مواجه می شود، ریشه دندان بیرون می زند یا حتی بایت دندان را دچار اختلال می کند، در آخر هم منجر به درد یا مشکلات فک می شود.

روکش پرسلین و زیرکونیا هم کارایی عالی دارند و حس خوبی می دهند!

یکی از چیزهای عالی درباره روکشهای امروزی این است که عمر بیشتری دارند. این روکش کاملا عالی با لبخند طبیعی تان تلفیق می شوند، و رنگ و شفافیت دندان های طبیعی را می گیرند. روکش های پرسلین و زیرکونیا از یک تکه مواد سرامیکی استفاده می کند. یک نکته مهم در این قضیه می باشد، به این دلیل که برخی دندانپزشکان هنوز از فلز در روکش هایشان استفاده می کنند. چون معمولا در خط لثه آن ها مشکل ایجاد می کند.