آموزش مسواک زدن و نخ دندان کشیدن
به کارگیری دندانپزشکی زیبایی در کودکان از خانه
2018/02/15
جنس پروتزهای دندانی
پروتزهای دندانی از چه جنسی می باشند؟
2018/02/21
بلیچینگ یا سفیدکردن دندان

بلیچینگ یا سفیدکردن دندان

بهترین راه حل برای دندان های زرد : سفید کردن دندان

سفید کردن دندان آنقدر راحت است که با یک مراجعه نزد دندانپزشک زیبایی، درمان را انجام داده و دندان هایتان از این رو به آن رو می شود. حتما نیاز نیست که عادت های خاصی برای سفیدنگه داشتن دندان ها به کار گیرید. به سادگی یک خمیردندان عوض کردن با یک خمیر دندان دیگر، می توان با سفید کردن دندان، دندان هایی درخشان و سفید داشت. استفاده از دهانشویه سفیدکننده، استفاده از قلم های سفیدکننده، استریپ ها یا نوارهایی که برای سفید کردن دندان مناسب می باشند. اگر هم که عادت دارید بعد از هر وعده غذایی آدامس می وید، از برندی استفاده کنید که دندان ها را سفید می کند.

مزایای سفید کردن دندان ها چیست؟

به طور طبیعی دندان ها رنگ های روشن دارند، اما برخی به دنبال بهترین ها هستند و می خواهند لبخندی زیبا و فوق العاده داشته باشند. در طی زمان، همه دندان های ما لکه های غذا را به خود می گیرند و دچار زری یا لک می شوند. راه های بسیاری برای از بین بردن لکه های روی دندان می باشد، که یکی همین سفید کردن دندان می باشد.

سفید کردن دندان

مراقبت های لازم :

رعایت بهداشت دهان و دندان برای هر کسی نیاز است تا دندان های سفید و سالم تر داشته باشد. مسواک زدن، نخ دندان کشیدن و استفاده از دهانشویه همه راه حل های خیلی خوبی برای مراقبت از دندان ها می باشند و به از بین بردن لکه ها از روی دندان ها کمک می کنند.

نخ دندان کشیدن حداقل به اندازه ی بار در روز به جلوگیری و از بین بردن پلاک های دندانی بسیار کمک می کند.

مهم این است که حداقل ۳۰ دقیقه ای قبل از مسواک زدن، بعد از خوردن و نوشیدن مواد غذایی اسیدی صبر کنید. اسیدها مینای دندان را ضعیف می کنند، و مینای دندان از داخل از بین رفته و کم کم دندان را خراب می کند.

انجمن دندانپزشکی آمریکا توصیه می کند غذاهایی مثل سیب، گلابی، کرفس، گل کلم، هویج و خیار دندان ها را تمیزتر می کنند و از باکتری ها پاکسازی می کنند. با اضافه کردن این غذاها به رژیم غذایی تان، دندان هایی سفیدتر و سالم تر داشته باشید.

در هنگام نوشیدن نوشیدنی های رنگی، حتما از نی استفاده کنید. خصوصا نوشیدنی هایی مثل قهوه، چای، و نوشیدنی های ورزشی که در رابطه با آن ها هم باید از نی استفاده کنید.